Banner hoofden site

Het Team REBO Valuation & Research

De Teamleden
stellen zich voor

#Vacatures

Kom bij het REBO team!
0313 - 74 50 72
hr@rebogroep.nl

Titel

Evert Jan Eggink (RT MRICS REV)

Taxateur
088-2201660
e.eggink@rebogroep.nl

Titel

Ilse Mulder

Commercieel Medewerker
088-2201660
i.mulder@rebogroep.nl

Titel

Marloes Nunumete

Commercieel Medewerker
088-2201660
m.nunumete@rebogroep.nl

Titel

Pim Vermue (RT/RMT)

Makelaar & Taxateur
088-2201660
p.vermue@rebogroep.nl

Titel

Rosa Baake (KRMT)

Kandidaat Taxateur
088-2201660
r.baake@rebogroep.nl

Titel

Roy Alofs (RT/RMT)

Makelaar | Managing Partner
088-2201660
r.alofs@rebogroep.nl

Titel

Tim Vree Egberts

Stagiair
0570 - 61 27 52
t.vreeegberts@rebogroep.nl

Titel

REBO Groep is aangesloten bij: